+48 692 215 113 akawula@gmail.com
Zaznacz stronę

Co u Kawuli piszczy

czyli wrażliwie, kojąco, inspirująco o codziennie-niecodziennej rzeczywistości

Coaching w niemieckim urzędzie pracy

To był zwykły urząd pracy, ale niezwykły urzędnik. Opowiadam o ważnych decyzjach, porażkach i powrotach. O sukcesie i tym, że nigdy nie wiadomo kto stanie nam na drodze, żeby trochę chmur rozjaśnić i skierować delikatnie na nowe szlaki. 

Jak wygrać konkurs napinania?

W dzisiejszym odcinku opowiadam o tym, jak wygrałabym konkurs na napinanie, gdyby taki istniał ;-). Na szczęście jak się napnie to są sposoby na to, żeby się rozpięło i rozluźniło.  

Jak radio porzuciłam i dlaczego do niego wróciłam

W dzisiejszym odcinku radiowego pamiętnika wrażliwca o tym, jak to dostałam prezent, którego nie chciałam, ale z którym w końcu się zaprzyjaźniłam. Będzie także o odwadze i żeby robić swoje pomimo strachu i tego, że inni mówią: „e, nie nadajesz się”.

Fotografo-terapia

Jak wyglądasz bez maski? Czy się sobie podobasz? Co czujesz, kiedy widzisz siebie? Jakie masz wyobrażenie na swój temat? Co może o Tobie powiedzieć zdjęcie? Jaką relację masz ze swoim ciałem? I czy z rodziną na zdjęciach to musi być tak nie wiadomo jak?

O tym co może zarejestrować aparat fotograficzny i jak jeden obraz potrafi opowiedzieć wiele historii o Tobie samym, rozmawiałam z fotografką Katarzyną Gapską.

Z Kasią poruszyłyśmy tyle bliskich mi wątków, że postanowiłam się nie ograniczać czasowo. Efektem spotkania jest ponad godzinna audycja naszpikowana wrażliwością, humorem, bliskością. Zapraszam do świata patrzenia na zdjęcia inaczej.

Cichy vel Parówa

To się musiało tak skończyć. Nie mogło być inaczej! Jedyny taki odcinek Radia Kawula. Jedyny taki gość. Porażająca dawka mądrości oraz bardzo osobistych zwierzeń.

Słuchasz na własną odpowiedzialność. Ale jeśli się zdecydujesz, tych kilka minut, może całkowicie zmienić Twoje życie. Twój wybór. Mam nadzieję, do usłyszenia!